تغییرمدت زمان عودت مودم امانی مبین‌نت

طبق اطلاعیه جدید شرکت مبین‌نت در خصوص مودم امانی مبین نت ، از تاریخ یکم اردیبهشت 1400 مدت زمان تضمین عودت بیعانه مودم های مبین نت از تاریخ خرید که قبلا به مدت 5 سال بود به 3 ( سه ) سال تغییر می یابد و مشترکین از این پس می توانند تا 3 سال مودم خود را عودت و وجه بیعانه آن را مسترد نمایند .

چک عودت مبین نت

شرکت مبین نت از حدود اوایل ارایه سرویس td-lte مبین‌نت ، یعنی از 1396/11/01 مودمهای خود را به صورت امانی به مشترکین واگذار می نماید و مشترک می تواند رد صورت عدم تمایل مودم را عودت و وجه پرداختی را مسترد نماید . مبلغی را که مشترک بابت مودم و در واقع بیعانه مودم پرداخت می نماید از مبلغ مودم در بازار به مراتب کمتر می باشد . لازم به توضیح است این مودمها لاک بر روی شبکه مبین نت بوده و تنها با سیم کارتهای این شرکت قابل استفاده است .مبین نت بابت ضمانت عودت بیعانه مودم یک کارت به عنوان ضمانت شبیه چک ، معروف به چک عودت مودم مبین نت ارایه می نمود که طبق آخرین اطلاعیه این شرکت از تاریخ یکم اردیبهشت تاریخ آن از 5 سال به 3 سال کاهش یافته است . این موضوع به احتمال زیاد درخصوص حرکت به سمت تکنولوژیهای جدید 5G است .

مبلغ این چک بسته به تاریخ خرید و قیمت مودم در آن زمان و نوع مودم دارد و نشان دهنده میزان پرداختی مشترک بابت بیعانه مودم است . مبلغ اولیه این چکها در سال 96 و همزمان با شروع سرویس td-lte مبلغ 110000 ( یکصد و ده هزار ) تومان بود که تا تاریخ اردیبهشت 1400 مبلغ آن بسته به نوع مدل مودم از 1100000 تومان تا 1700000 تومان ( یک میلیون و صد هزار تومان تا یک میلیون و هفتصد هزار تومان ) افزایش یافته است . مودمهای مبین نت با مبلغ و چکهای 250 ، 350 ، 550 هزار تومانی هم در سالهای اخیر ارایه گردیه است .

چک عودت مبین نت
چک عودت مودم امانی مبین‌نت

توسعه ارتباطات کیا عاملیت مبین‌نت در ایران و اصفهان

دیدگاهی بنویسید