مودم هواوی B612 مبین نت به بازار برگشت

ارسال شده در: TD-LTE مبین نت | 0

مودم هواوی B612 مبین نت که به دلایل مشکلات واردات و شرایط خاص کرونا از سال جاری عرضه نشده بود مجددا به بازار برگشت ودر سبد محصولات مبین نت قرار گرفت . مودم هواوی B612 که فوق العاده در ایران مورد طرفدار است دارای کیفیت فوق العاده در آنتن گیری و دارای 4 پرت شبکه می باشد و از هر دو تکنولوژی TD و FD پشتیبانی می کند و شاید بتوان گفت تنها مودمی در ایران است که این قابلیت را دارد .

از امکانات دیگر آن امکان اضاف کردن آنتن خارجی ،داشتن یک پرت wan نیز می توان نام برد .

در فاز اول ارائه جدید این محصول توسط شرکت مبین نت ، این مودمها بر روی بسته های TD این شرکت ارائه می شوند و همچون گذشته بر روی شبکه مبین نت لاک می باشند و تنها سیم کارتهای مبین نت بر روی این مودم قابل استفاده است . قیمت این مودم در بازار آزاد حدود 4 میلیون تومان می باشد که شرکت مبین نت ، مودم هواوی B612 مبین نت را با مبلغ یک میلیون و هتصد هزار تومان (1700000 ) همچون سایر مودمهای خود به صورت امانی در اختیار مشترکین خود قرار می دهد .

مودم هواوی B612 در حال حاضر به عنوان طرحهای pro ( طرحهای حرفه ای مبین نت ) بروی سه بسته به شرح ذیل ارایه می گردد و علاقه مندان در شهرهای تحت پوشش TD مبین نت می توانند از آن استفاده کنند و دوستانی که در مناطق TD قرار ندارند می توانند از سرویس 360 یا fd که پوشش آن با پوشش همراه اول4G یکسان است با پرداخت تفاوت هزینه اندکی استفاده نمایند .

طرح های ورود به همراه مودم B612

طرح‌های پرو، ویژه حرفه‌ای‌ها

این طرح‌ها به همراه مودم رومیزی LTE هوآوی B612، سیم کارت و حجم اینترنت ارائه شده و متناسب با نیاز کابران حرفه‌ای و پرمصرف طراحی شده است. شما می توانید با انتخاب یکی از طرح های زیر، درخواست خرید خود را آنلاین ثبت کنید.

طرحهای حرفه ای مبین نت
طرحهای حرفه ای مبین نت با مودم B612 هواوی مبین نت

۱,۷۰۰,۰۰۰” تومان ازمبلغ بالا به عنوان ودیعه مودم دریافت می شود. شما می‌توانید از زمان خرید به مدت ۵ سال تحت شرایط اعلام شده، مودم LTE مبین‌نت را به شرکت بازگردانده و وجه پرداختی بابت آن را دریافت کنید.

سرویس 360 یا fd مبین نت نیز از تاریخ 1400/02/10 بر روی این مودمها ارایه می گردد مبلغ تفاوت این سرویس با سرویس td-lte مبین نت مبلغ 109000 تومان می باشد .

جهت اطلاع از آخرین طرحها به فروشگاه مراجعه کنید.

توسعه ارتباطات کیا عامل مجاز مبین نت در ایران

دیدگاهی بنویسید