جبران قطعی اینترنت برای مشترکین فعال مبین نت

ارسال شده در: وبلاگ مبین نت اصفهان | 0

به دنبال قطعی اینترنت سراسری در روزهای اخیر مطابق گزارش­های منتشر شده از روابط عمومی شرکت ارتباطات مبین نت ارایه دهنده سرویس های TD-LTE  در ایران ، اعلام می­گردد جهت حفظ و دفاع از حقوق مشترکین ، تمام مشترکین مبین نت  که در زمان بروز اختلال طرح فعال داشته­ اند، واجد شرایط دریافت 7 روز اعتبار زمانی خواهند بود.

مطابق این گزارش، مشترکین مبین نت می توانند جهت استفاده از این اعتبار تا روز سیزدهم آذرماه 1398، تقاضای خود را از طریق ورود به حساب کاربری شان اعلام نمایند. به این منظور مشترکین می توانند از طریق سامانه http://35035.ir قسمت ورود مشترکین و وارد کردن نام کاربری و رمز عبور، درخواست خود را از طریق ارسال تیکت ثبت نمایند.

آموزش اضافه کردن هفت روز اعتبار زمانی در نظر گرفته شده جهت جبران قطعی اینترنت مبین نت

مبین نت
سایت مبین نت اصفهان
مبین نت اصفهان
صفحه مشترکین

گفتنی است این اعتبار به طرح های منقضی تعلق نداشته و تمام مشترکین باید برای استفاده از این امتیاز، طرح فعال داشته باشند. همانطور که شرکت ارتباطات مبین نت دوام و حضور خود را مرهون مشترکین خود می­داند، موظف است نسبت به جبران خسارت احتمالی آنها مبادرت ورزد. از ساعات آغازین قطعی اخیر، این شرکت کوشید تا اتصال مجدد را برقرار کند و در زمره نخستین اپراتورهایی بود که به این هدف دست یافت.

به منظور ثبت درخواست می­توانید مطابق تصویر زیر وارد حساب کاربری خود شده و از منوی سمت راست، گزینه پشتیبانی را انتخاب نموده، سپس وارد ثبت تیکت شوید. در قسمت بعد فرم مربوطه را تکمیل نموده و گزینه درخواست هفت روز اعتبار زمانی را انتخاب نمایید تا در نوبت انتظار دریافت اعتبار زمانی قرار گیرید.

مخابرات اصفهان
ثبت تیکت در صفحه مشترکین مبین نت

 

 

mobinnet
قطعی اینترنت
شارژ اینترنت مخابرات
جبران قطعی اینترنت

دیدگاهی بنویسید