شرکت ارتباطات مبین‌نت از زمان بهره‌برداری از شبکه TD-LTE خود در بهمن ۱۳۹۵، توسعه سریع شهرهای تحت ‌پوشش و گسترش پوشش TD-LTE در شهرها را مدنظر قرار داده است. مزایای فناوری TD-LTE در زمینه‌ ارائه اینترنت پرسرعت ثابت، استقبال از TD-LTE مبین‌نت را گسترده‌تر کرده است و سبب شده است که شهرهای بیشتری را تحت پوشش این شبکه قرار دهد. پوشش شبکه td-lte مبین نت تا پایان سال 98 برروی نقشه زیر در اختیار شما قرار دارد .

پوشش TD-LTE اصفهان

در استان اصفهان تنها شهرهای اصفهان ، بهارستان و سپاهان شهر در مناطق تحت پوشش TD-LTE قرار دارند ,ساکنین مابقی شهرستانها از جمله شهرهای کاشان ، خمینی شهر ، نجف آباد ، شهرضا که قبلا جز شهرهای دارای پوشش وایمکس بودند به همراه سایر شهرستانها در پوشش سرویسهای Lte یعنی سرویس 360 قرار می گیرند که در واقع پوشش نوترینو همراه اول می باشد .

پوشش LTE

با توجه به گستردگی پوشش نوترینو همراه اول در سراسر ایران و به تبع آن سروویسهای lte و سرویسهای 360 مبین نت در واقع شما در هر شهرستان و در هر شهری که باشید شرکت توسعه ارتباطات کیا عاملیت مبین نت در ایران امکان ارایه خدمات به شما هموطنان عزیز را دارد .

در ضمن در صورت تمایل به رویت مناطق تحت پوشش مبین نت و مناطق تحت پوشش نوترینو همراه اول در سراسر ایران به لینک پایین صفحه مراجعه فرمایید .

پوشش مبین نت اصفهان
پوشش مبین نت اصفهان
پوشش مبین نت بهارستان
پوشش مبین نت بهارستان

جهت رویت پوشش td-lte در سراسرایران برروی لینک فوق کلیک نمایید

جهت رویت پوشش سرویس 360 در سراسر ایران ( پوشش نوترینو همراه اول ) بر روی لینک فوق کلیک نمایید

جهت اطلاعات بیشتر می تونید با همکاران ما با شماره 03135035 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق صفحه تماس با ما از طرق مختلف با ما در ارتباط باشید .

شرکت توسعه ارتباطات کیا عاملیت مبین نت در ایران