خرید سیم کارت مبین نت بدون مودم

ارسال شده در: آخرین اخبار مبین نت | 0

بالاخره بعد از سالها انتظار امکان خرید سیم کارت مبین نت بدون مودم و به صورت تکی هم میسر شد . در این طرح که مبین نت سیم کارتهای خود را به صورت قانونی از طریق تعدادی عوامل ممتاز خود ارایه می نماید مشترک می تواند سیم کارت را مبین نت به صورت جدا گانه و یا بر روی مودمهای آنلاک و سایر اپراتورها خریداری نماید و از خدمات و مزایای سیم کارت مبین نت بهره مند شود .

مزایای سیم کارت مبین نت

از مزایای سیم کارت مبین نت می توان به بسته ها و تعرفه های مناسب و حرفه ای با حجم بالا – امکان دریافت آی پی استاتیک و … اشاره کرد . جهت اطلاعات بیشتر به فروشگاه مراجعه نمایید.

چرا خرید سیم کارت مبین نت از ما ؟

متاسفانه با توجه به عدم ارایه سیم کارت مبین نت تا قبل از این به صورت قانونی عده ای از سود جویان سیم کارتهای شرکتهای سرو کو زیر مجموعه مبین نت را که ظاهری مشابه داشتند را به عنوان سیم کارت مبین نت می فروختند و یا سیم کارتهای مبین نت مربوط به مودم دیگری را به مشترک با قیمت عجیبی عرضه می نمودند که شامل خدمات و پشتیبانی شرکت مبین نت نیز نبود .

شرکت کیا به عنوان تنها عاملیت کشوری مبین نت در ایران از سال 89 مفتخر است که سیم کارتهای مبین نت را به صورت قانونی و بنام خود مشترک در اختیار شما قراردهد.

توسعه ارتباطات کیا عاملیت کشوری مبین نت در ایران

مبین نت بدون مودم">

دیدگاهی بنویسید