شرکت توسعه ارتباطات کیا (سهامی خاص –شماره ثبت 26472 )   از سال 1384 فعالیت خود را در زمینه های مختلف فناوری اطلاعات و ارتباطات ،رایانه وشبکه های رایانه ای آغاز نموده و توانسته است با بهره گیری از کادر فنی و مجرب و تجهیزات و امکانات قدرتمند در رسیدن به اهداف خود گامهای موثری بردارد. تا کنون بسیاری از شرکت های دولتی و خصوصی و مؤ سسات به نحوی از خدمات این شرکت بهره مند گردیده اند که خود دلیلی بر کسب موفقیت شرکت مهندسی توسعه ارتباطات کیا در راه نیل به اهداف از پیش تعیین شدۀ خود می باشد.

این شرکت در ابتدا در زمینه تلفن بین الملل با برند کیافون فعالیت خود راشروع و از سال 86 با اخذ موجه رسا(ISP) فعالیت خود را در زمینه اینترنت آغاز نمود.ارایه کارت های اینترنت کیا و پس از آن اینترنت هوشمند و نیزهمکاری با شرکت های پیشگامان کویر یزد و ندا گستر صبا در زمینه خدمات ADSL از جمله فعالیت های دیگر این شرکت می باشد.

این شرکت با اخذ عاملیت وایمکس مبین نت در استان اصفهان از اواخر سال 89 و در استان یزداز سال 93 فعالیت خود را در زمینه ارایه اینترنت پرسرعت بربستر وایمکس نمود و با راه اندازی سرویس جدید td-lte مبین نت جدیدترین تکنو لوژی روز دنیا را در خدمت شما هموطنان قرار می دهد .

ما به عنوان قدیمی ترین عامل فروش مبین نت در اصفهان  با توجه به راه اندازی سرویهسای td-lte مبین نت از سال 1395  در تهران و 1396  در اصفهان و با گسترش این شبکه  در سراسر کشور در سالهای اخیر، مفتخریم که بتوانیم خدمات خود را به سراسر ایران ارایه دهیم .

از دیگر خدمات این شرکت میتوان به خدمات پیام کوتاه ، خدمات وب ، خدمات مشاوره و برنامه ریزی ، خدمات راه اندازی سرویس های تلفن بر بستر voip نام برد.

مودمهای مبین نت  را می توانید از طریق سایت مبین نت اصفهان در سراسر ایران خریداری نمایید .

مجوزهای توسعه ارتباطات کیا

دارای مجوز از نظام صنفی  رایانه استان اصفهان  به شماره 31010253

عامل مجاز  ثبت نام   وفروش  مبین نت (شرکت ارتباطات مبین نت) با کد عاملیت 189311002 در اصفهان