مبین نت از سال 89 شبکه سراسری اینترنت پسرعت بی سیم بر بستر فناوری وایمکس خود را در تهران و تعدادی از مراکز استانها راه اندازی نمود و پس از جمع آوری دکلهای وایمکس از سال 1395 ارایه تکنولوژی جدید td-lte را در بهمن ماه در تهران و سایر مراکز استانها در ایران آغاز نمود . از سال 1397 با توجه به همکاری مبین نت با همراه اول امکان ارایه پوشش فراگیرتر مبین نت در تهران و کل ایران با ارایه سرویسهای Fd ) 360 ) میسر گردید . سرویس td-lte مبین نت در حال حاضر در تمام مراکز استان و تعدادی از شهرهای بزرگ هر استان پوشش دارد و سایر هموطنان در اقصی نقاط ایران می توانند از سرویس 360 (Fd) استفاده نمایند .

خرید مبین نت در تهران

سرویسهای مبین نت بر پایه سیم کارت بوده اما سیم کارت آن متفاوت با سیم کارتهایی است که شما در گوشی موبایل خود قرار می دهید و تنها بر روی مودم قابل استفاده است و طبق سیاستهای این شرکت جهت امکان پشتیبانی سرویس ، تنها بر روی مودمهای ارایه شده از سمت خود شرکت قابل خرید و استفاده است . بنابراین شما باید یک مودم و سیم کارت خریداری نمایید که مبین نت همیشه جهت تسهیل خرید طرحهای ویژه ای را برای مشترکین اولیه طراحی کرده و مودمهای خود را با سیم کارت و بسته های سه ماهه ، شش ماهه و یکساله ارایه می کند که قیمت مناسب تر و شرایط بهتری را برای خرید اولیه فراهم می نماید بالاخص در طرحهای یکساله که همیشه مقرون به صرفه ترین طرحها هستند .

جهت آشنایی با جدیدترین طرحها و مودمهای مبین نت و خرید مبین نت در تهران می توانید به قسمت فروشگاه مبین نت مراجعه نمایید . برای خرید سرویس td-lte در صورتی که شما در محدود تحت پوشش قرار داشته باشید کارشناس به محل اعزام و پس از تست سیگنال سرویس نصب و راه اندازی خواهد شد و اگر سرویس td-lte مطلوب نباشد سرویس 360(fd) که پوشش بیشتری دارد تست و نصب خواهد گردید و اگر از ابتدا در محدوده پوشش td نباشید اگر پوشش همراه اول در مکان شما 4g باشد میتوانید از سرویسfd استفاده نمایید و عملا نیازی به حضور کارشناس وجود ندارد . مودمهای جدید مبین نت اکثرا از هر دوحالت td و fd پشتیبانی می کند . در ضمن مشترکینی که قصد جابه جایی مداوم مودم خود را دارند نیز می بایست از حالت fd استفاده نمایند.

یکی دیگر از تفاوتهای سرویس td و fd بسته های تمدید آنها هستند . بسته هایی که در قسمت تمدید با علامت ستاره مشخص شده اند که بسته های پر مصرف می باشند ، فقط ویژه مشترکین td بوده و مشترکین Fd نمی توانند این بسته ها را برای تمدید انتخاب کنند .

سرویسهای جدید

از سال 1401 ارائه سرویس فیبر نوری برای ساختمانها و مجتمع های مسکونی بزرگ در تهران آغاز شده و مبین نت ارایه این سرویس را با سرعت تا 100Mbps برای ساکنین تهران فراهم نموده است . فیبر نوری نسل جدیداینترنت پرسرعت ثابت است که یکی از سریع ترین روشهای ارتباط با اینترنت است .البته در شروع محدودیتهای در تحویل این سرویس از جمله تعداد واحدهای مجتمع وجود دارد و تنها مجتمع ها و برج های بزرگ با تعداد واحد بالای متقاضی می توانند از این سرویس استفاده نمایند.

جهت آشنایی با این سرویس و خرید آن می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

اولین سرویس 5G مبین نت نیز در تهران به صورت پایلوت در تاریخ 99/12/18 در سه نقطه (خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا)، ایوان شمس همراه اول و شهرداری تهران)  ارایه شده است .

مراسم تجاری سازی شبکه 5G مبین نت نسل پنجم اینترنت ، روز دوشنبه هجدهم اسفند ماه با حضور مهندس آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ، مدیران ارشد شرکت ارتباطات سیار ( همراه اول ) و اصحاب رسانه برگزار شد .

شرکت ارتباطات مبین نت نسل پنج اینترنت را دراین مراسم برای دو مشتری سازمانی خود به صورت پایلوت فعال کرد . خبرگزاری ایرنا و سازمان فناوری اطلاعات شهرداری تهران از مشتریان خدمات سازمانی مبین نت هستند که اینترنت 5G را دریافت نمودند.

در آن زمان اعلام شد که مبین نت بزودی 5G را در سراسر کشور تجاری سازی خواهد کرد اما با گذشت دو سال هنوز خبر جدیدی در این زمینه شنیده نشده است و امید است در آینده ای نه چندان دور سرویس 5G مبنین نت نیر راه اندازی گردد.

پوشش مبین نت در شهر تهران

پوشش td-lte مبین نت در شهر تهران با توجه به تعداد زیاد دکلهای این شهر تقریبا کامل است . اما با توجه به ارتفاع ساختمانها گاها در مکانهایی که ارتفاع پایینی دارند و امکان دریافت سیگنال مطلوب را ندارند می توانند از سرویس Fd که پوشش آن با 4G همراه اول یکسان است استفاده نمایند.

مبین نت تهران
پوشش مبین نت تهران

پوشش مبین نت در استان تهران

تعدادی از شهرهای استان تهران بالاخص شهرها و شهرکهای در مجاورت تهران ازجمله اسلام شهر ، اندیشه تهران ،بومهن ، پردیس تهران ، پرند تهران ، ری ، لواسان و ملارد که نقشه پوشش آن هم در زیر قرارداده شده است دارای پوشش td-lte مبین نت می باشند و مابقی شهرها باید از سرویس 360 (FD ) که پوشش آن با 4g همراه اول یکسان است استفاده نمایند .

مبین نت اسلامشهر تهران
مبین نت اسلامشهر
مبین نت اندیشه تهران
مبین نت اندیشه
مبین نت بومهن تهران
مبین نت بومهن
مبین نت پردیس تهران
مبین نت پردیس
مبین نت پرند تهران
مبین نت پرند
مبین نت لواسان تهران
مبین نت لواسان
مبین نت ملارد تهران
مبین نت ملارد

آدرس دفتر فروش مبین نت

دفتر فروش مبین نت در تهران در خیابان مطهری جنب ایستگاه مترو مفتح واقع شده است و ساعت کاری دفتر مبین نت در تهران از ساعت 10 الی 16 می باشد .

تلفن مبین نت در تهران

جهت ارتباط با دفتر مبین نت تهران می توانید از شماره تلفنهای 02188510632 و 02186043411 استفاده نمایید .

در ضمن شماره همراه 09103135035 جهت ارتباط مجازی و پاسخگویی در ساعات غیر ادارای در خدمت شما هموطنان می باشد .

توسعه ارتباطات کیا عاملیت کشوری مبین نت در ایران