آموزش و راهنمای صفحه مشترکین مبین نت

ارسال شده در: TD-LTE مبین نت | 0

دسترسی به صفحه مشترکین مبین نت ( مای مبین نت )

برای دسترسی به صفحه مشترکین مبین نت جهت تمدید اشتراک مبین نت خود و یا استفاده از سایر خدمات همچون گزارشات مصرف اینترنت مبین نت خود و …. می توانید از طریق شماره موبایل خود و پسورد صفحه مشترکین که در زمان نصب و فعالسازی مودم برای شما ساخته شده اقدام کنید .

به این منظور میتوانید از مسیر سایت مبین نت اصفهان به نشانی www.35035.ir وارد شده و مطابق شکل زیر از طریق قسمت ورود مشترکین به صفحه مشترکین مبین نت دسترسی پیداکنید .

پس از ورود به صفحه مشترکین سایت ، بر روی ورود به صفحه مشترکین مبین نت کلیک نمایید تا وارد صفحه مشترکین مبین نت شوید :

هم اکنون وارد صفحه مشترکین مبین نت ( مای مبین نت – my mobinnet ) شده اید .

در نمای اولیه پنل مبین نت سه قسمت قابل مشاهده است :

1- ورود

2- ثبت نام

3- بازیابی رمز عبور

اگر قبلا برای شما صفحه ایجاد شده است از قسمت ورود

اگر رمز خود را فراموش کرده اید از قسمت بازیابی رمز عبور

اگر برای بار اول تمایل به ساخت صفحه مشترکین مبین نت خود دارید از قسمت ثبت نام استفاده نمایید .

ثبت نام صفحه مبین نت

پس اولین مرحله ثبت نام در صفحه مشترکین می باشد که این امر عموما توسط کارشناس نصب مبین نت در زمان فعالسازی صورت گرفته است و مشترکین کمتر با این قسمت سر و کار خواهند داشت اما اگر شما به هر حال قصد دارید برای بار اول این صفحه را ایجاد کنید و یا تمایل دارید اطلاعات کاربریتان را بر روی شماره جدیدی تعریف کنید می توانید از این قسمت استفاده نمایید .

لازم به توضیح است صفحه مشترکین مبین نت بر روی بستر TD-LTE بر خلاف سرویس وایمکس مبین نت در سالهای قبل بر پایه موبایل مشترک و اطلاعات شخص بوده و مشترک با یکبار ثبت نام پروفایل می تواند تمامی اشتراکهای خود را به صفحه شخصی اضافه نماید و بنابراین نام کابری شماره موبایل مشترک و رمز عبور آن به دلخواه مشترک و ترکیب 6 حرفانگلیسی و عدد می باشد .

برای این منظور در صفحه باز شده می توانید روی دکمه ثبت نام کلیک کنید:

پس از آن شماره همراه خود را در کادر مربوطه جهت ارسال پیامک حاوی کد فعالسازی وارد نموده و روی دکمه مرحله بعد کلیک نمایید:

در مرحله بعد با وارد کردن تمام پارامترهای خواسته شده یک گام به جلو می رویم؛

 1.  کد فعالسازی پیامک شده
 2. نام دلخواه (اطلاعات شخصی ) کاربر
 3. رمز عبور بنا به دلخواه ( ترکیب 6 حرف انگلیسی و عدد )
 4. تکرار رمز عبور

سپس بر روی دکمه به ما ملحق شوید کلیک می کنیم تا ضمن تکمیل ثبت نام در پرتال مبین نت به مرحله بعد ارجاع داده شویم.

در مرحله بعد در نوار کشویی سمت راست گزینه اینترنت پرسرعت LTE را انتخاب میکنیم.

و سپس در پنجره سمت چپ نام مستعار دلخواه برای این سرویس به گونه ای که در صورت خرید سرویسهای بعدی بتوانید آنها را از هم تفکیک نمایید ، شناسه کاربری یا msisdn (که هنگام فعالسازی در پرتال مبین نت در دسترس قرار میگیرد) و PUK1 که به عنوان رمز ورود این مرحله شناخته میشود را می بایست از کارشناس نصب و یا عامل فروش خود دریافت نمایید که در صورت خرید از سایت ما می توانید با شماره 03135035 با ما تماس بگیرید و یا به بخش تماس با ما مراجعه نمایید

با کلیک بر روی دکمه ثبت سرویس، شما به عنوان عضوی از خانواده مبین نت شناخته شده و صفحه مشترکین شما به طور کامل ایجاد می گردد.

در بدو اولین ورود شما به پنل قرارداد خدمات تامین دسترسی مبین نت به شما نشان داده می شود که شما پس از مطالعه مقررات، تیک گزینه این قرارداد مورد تآیید اینجانب می باشد را فعال کرده و بر روی دکمه تایید کلیک کنید.

در صفحه باز شده شما امکان دسترسی به بخش های مختلف صفحه اشتراک خود را دارید که شامل دومنو یکی در سمت راست و دیگری بالای صفحه می باشد و با کلیک بر روی علامت سه خط قرار گرفته در سمت راست بالای صفحه منوی سمت راست باز و بسته می شود. البته با حرکت برروی تصاویر نیز متن مربوطه نمایش داده می شود.

منو سمت راست صفحه مشترکین مبین نت

پیشخوان صفحه مشترکین مبین نت

همانطور که از نام آن بر می آید میزکار وصفحه اصلی دسترسی شما به صفحه اشتراک شما است و اطلاعات اصلی اشتراک شما مانند شناسه اشتراک و نام مشترک ، میزان روز باقی مانده از سرویس فعال ، میزان حجم باقی مانده روزانه و میزان حجم باقی مانده شبانه به تفکیک در تصویر و نمای اصلی قابل مشاهده هستند . در زیر این 4 قسمت سه منو دسترسی سریع به گیگ پک ، ip ثابت ، معرفی دوستان قراردارد . در صورتیکه شما در حال حاضر گیگ پک و یا ip ثابت فعالی داشته باشید در همین قسمت قابل مشاهده است و یا برای خرید جدید هر کدام نیز می توانید بر روی گزینه خرید آن کلیک نمایید . البته این قسمت ها از منو مربوط به خود نیز قابل دسترسی هستند که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت .

پیشخوان صفحه مشترکین مبین نت

خرید خدمات

در قسمت خرید خدمات، شما می توانید خدمات مرتبط با خرید نظیر تغییرو تمدید طرح، خرید حجم اضافه، خرید IP و خرید گیگ پک را دریافت کنید. لازم به توضیح است بسته به اینکه طرح فعال داشته باشید یا نه منو این قسمت ممکن است متفاوت بوده و در صورت عدم داشتن سرویس فعال سه قسمت خرید حجم اضافه و خرید ip و خرید گیگ پک قابل مشاهده نخواهد بود .

خرید خدمات مبین نت

تغییر و تمدید طرح

با کلیک بر روی گزینه تغییر و تمدید طرح، ضمن نمایش طرح فعلی تان امکان خرید و یا رزرو طرح های دیگر را به منظور تغییر طرح فعلی به شما میدهد. در صورتی که زمان و حجم سرویس شما تمام شده است و قصد اعمال سرویس بلافاصله پس از خرید را دارید بر روی گزینه خرید و اگر هنوز زمان و یا حجم دارید وقصد دارید برای آینده طرح خرید کنید بر روی رزرو کلیک نمایید . در صورت رزرو طرح ، طرح به بانک طرحهای رزرو شما درقسمت بانک مجازی اضافه شده و قابل فعالسازی از آن قسمت خواهد بود .

نکته : در بازه های زمانی مختلف در قسمت فوقانی جدول طرحها عموما برای هر مشترک بسته های خاصی به عنوان پیشنهاد ویژه ، از سمت شرکت مبین نت پیشنهاد می گردد که عموما صرفه اقتصادی زیادی دارند .

تغییر و تمدید طرح مبین نت

خرید حجم اضافه

در صورتی که زمان سرویس شما باقی مانده و حجم شما به پایان رسیده است به منظور خرید حجم ترافیک اضافه می توانید از قسمت خرید حجم اضافه اقدام کرده و متناسب با میزان مصرفتان، بسته مطلوب خود را انتخاب کنید.

نکته : البته با توجه به قیمت مناسب تر طرحهای ماهیانه نسبت به حجم اضافه پیشنهاد ما به شما خرید بسته جدید متناسب با میزان مصرف خود می باشد .

خرید حجم اضافه مبین نت

خریدIP

IP ثابت یا استاتیک کاربردهای مختلفی دارد که متداولترین آن برای دسترسی از راه دور از جمله دوربین های مدار بسته یا سرورها و … می باشد و یکی از مزایای سرویس مبین نت امکان خرید آی پی ثابت به راحتی هر چه تمامتر بر روی سیم کارتهای مبین نت می باشد . پس چنانچه به هر دلیلی (از جمله انتقال تصاویر)، به IP ثابت نیاز دارید می توانید از بخش خرید IP اقدام نمایید؛ برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص IP استاتیک به مقاله مربوط به آن مراجعه نموده و یا اینجا کلیک کنید.

ip ثابت مبین نت

خرید گیگ پک مبین نت

گیگ پک ها در واقع بسته های حجمی با زمان محدود هستند و برای استفاده در یک مدت زمان محدود با قیمت مناسب شما می توانید از قسمت خرید گیگ پک بسته های حجمی مورد نظرتان را انتخاب و خریداری نمایید؛ که این بسته بر روی طرح فعلی شما فعال خواهد شد. لازم به توضیح است برای استفاده از گیگ پک ها حتما باید به میزان آن از زمان طرح شما باقی مانده باشد و گیگ پک ها در واقع به شما زمان نمی دهد و فقط ترافیک اضافه است .

خرید گیگ پک مبین نت

تکمیل اطلاعات صفحه مشترکین مبین نت

این منو شامل دو قسمت ویرایش اطلاعات و تاریخچه ویرایش می باشد مطابق تصویر :

تکمیل اطلاعات صفحه مشترکین مبین نت

ویرایش اطلاعات

در قسمت ویرایش اطلاعات صفحه مشترکین مبین نت شما میتوانید با اریه اطلاعات کاربردی تر از اطلاعات اصلی از جمله تاریخ تولد و جنس و میزان تحصلات و شغل خود ، تعداد افرادی که از اینترنت استفاده می کنند ، شماره همراه اضطراری ، حوزه فعالیت یا تحصیل وموارد مصرف اینترنت و حوزه علاقه مندی برای اوقات فراغت و .. مبین نت را در ارائه خدمات هرچه بهتر به شما یاری نمایید . به پاس این همکاری مبین نت 2 گیگ هدیه جهت تکمیل این اطلاعات به مشترکین هدیه می دهد که در بانک هدایا پس از تکمیل اطلاعات قابل دسترسی است .

ویرایش اطلاعات صفحه مشترکین مبین نت

تاریخچه ویرایش

در این قسمت تاریخچه ویرایش اطلاعات خود را می توانید مشاهده نمایید

تاریخچه ویرایش اطلاعات صفحه مشترکین

گزارشات صفحه مشترکین مبین نت

همانگونه که در تصویر هم مشخص است این بخش نیز شامل دو قسمت می باشد و جزئیات پرداخت ها و کارکرد مصرف اینترنت شما از طریق قسمت گزارشات قابل دسترسی است.

گزارشات صفحه مشترکین مبین نت

گزارش پرداخت ها

گزارش پرداخت های صفحه مبین نت

جزئیات کارکرد اینترنت

این گزارش نشان دهنده مجموع ارسال و دریافت اینترنت کاربر در بازه های زمانی مختلف است. همچنین برای آسان سازی دسترسی به گزارش مورد نظر، امکان تنظیم بازه زمانی برای گزارش ارسال و دریافت اینترنت کاربر وجود دارد.در این گزارش منظور از کارکرد شبانه ، روزانه و رایگان بدین شرح است : کارکرد روزانه : میزان ترافیک مصرف شده توسط کاربر در ساعات روزانه با توجه به طرح انتخابی
کارکرد داخل کشور: میزان ترافیک مصرف شده از سایت های منتخب داخلی با ترافیک نیم بها (برای مشاهده فهرست اینجا کلیک نمایید)
کارکرد شبانه : میزان ترافیک مصرف شده توسط کاربر درساعات شبانه با توجه به طرح انتخابی
کارکرد رایگان : میزان استفاده رایگان کاربر از سایت هایی که برای کاربران مبین نت کاملا رایگان هستند .
کارکرد پیام رسان داخلی: میزان ترافیک مصرف شده از پیام رسان های داخلی با ترافیک یک سوم بها

نکات قابل توجه این است که در نمای اول شما گزارش مصرف خود طی مدت یکماه گذشته را به صورت نمودار مشاهده می کنید و در ذیل آن جزییات آن در جدول به صورت کامل و روزانه آمده است .

میزان مصارف در ساعات مختلف و مجموع آنها با رنگهای مختلف هم در نمودار و هم در جدول تفکیک شده است این گزارش فقط بازه های یک ماهه را نشان میدهد و شما می توانید با تغییر تاریخ شروع و پایان بازه مورد نظر خودرا انتخاب نمایید و گزارش آن را دریافت کنید اما با توجه به حجم زیاد اطلاعات امکان مشاهده بازه بزرگتر از یک ماه را نخواهید داشت . از این گزارش شما می توانیدبه صورت کلی خروجی اکسل یا pdf تهیه نمایید .

با کلیک بر روی گزینه دریافت گزارش در انتهای هر سطر از جدول نیز گزارش یک روزخاص انتخاب شده به صورت خروجی اکسل به شما نمایش داده می شود . مجموع کل هر ستون از جدول نیزدر پایین جدول نمایش داده شده است .

جزئیات کارکرد اینترنت
جدول جزئیات کارکرد اینترنت مبین نت

بانک مجازی صفحه مشترکین مبین نت

این قسمت نیز مجددا دارای دو بخش می باشد که یکی مربوط به بانک طرح های رزرو و دیگری بانک هدایا است .

بانک طرح های رزرو

بانک مجازی مبین نت

طرح های رزرو مربوط به طرحهایی هست که شما قبل از پایان طرح خود همانگونه که در قسمت خرید خدمات ( تغییر و تمدید طرح ) توضیح داده شد رزرو کرده اید .

بانک هدایا

بانک هدایا مربوط به هدایا و جشنواره های مختلفی است که در مقاطع زمانی مختلف از سمت مبین نت به مشترکین به عنوان هدیه اختصاص می یابد و مشترک می تواند با مراجعه به این بخش نسبت به فعالسازی آن در زمان دلخواه خود اقدام نماید . لازم به توضیح است برای فعالسازی هدایایی که به صورت گیگ پک می باشند همانگونه که در قسمت گیگ پک توضیح داده شد می بایست سرویس شما دارای زمان مورد نظر جهت فعاسازی آن گیگ پک را داشته یاشد .

نکته : در صورت فعال کردن هر گیگ پک یا هدیه ، گیگ پک های قبلی از بین خواهد رفت پس لذا به این موضوع توجه داشته باشید که در صورتی که گیگ پک فعال دارید ، بسته جدید فعال ننمایید .

بانک هدایا ی صفحه مشترکین مبین نت

مشترک گرامی ، در این صفحه شما می توانید هدایای دریافتی خود را مشاهده نموده و با کلیک بر روی دکمه ” فعال کن” اقدام به دریافت هدیه خود نمایید .

 • هدایا را می توان بدون محدودیت زمانی نگهداری کرده و در زمان دلخواه اقدام به فعالسازی آن نمود .
 • با فعالسازی هدایا از نوع  طرح تمدید طرح فعلی شما سوخت خواهد شد از اینرو پیشنهاد میگردد هنگام اتمام زمان طرح فعلی خود اقدام به فعالسازی این گونه از هدایا فرمایید .
 • با فعالسازی هدایا از نوع گیگ پک حجم باقیمانده طرح فعلی شما ذخیره و از حجم گیگ پک استفاده میگردد و پس از اتمام زمان یا حجم گیگ پک مجدد از حجم باقی مانده طرح شما استفاده میگردد .
 • با فعالسازی هدایا از نوع حجم اضافه نیز حجم هدیه به حجم طرح فعلی شما اضافه میگردد .
 • با فعالسازی گیگ پک، حجم مصرفی شما در بازه زمانی شبانه از حجم گیگ پک کسر خواهد گردید

خدمات ویژه مشترکین مبین نت

در این بخش خدمات ویژه مشترکین مبین نت در مقاطع زمانی مختلف عرضه می شود که در حال حاضر در زمان نگارش این آموزش یکی از موارد تخفیف بیمه لوازم الکترونیک سامان است اگر تمایل داشته باشید دستگاه های الکترونیک خود را بیمه کنید و گزارشات بیمه های خود را دریافت کنید می توانید از قسمت خدمات ویژه مشترکین اقدام کنید.

خدمات ویژه مشترکین مبین نت

اخبار و پیام ها

برای مشاهده اطلاعیه های عمومی و پیام های اختصاصی که مبین نت برای شما ارسال می کند می توانید از قسمت اخبار و پیام ها وارد شوید وشامل دو تب اطلاع رسانی و هدایا می باشد.

اخبار و پیامهای مبین نت

ابزارها

در قسمت ابزارهای صفحه مشترکین مبین نت می توانید به پارامترهایی نظیر تست سرعت، سوابق تست سرعت و دانلود اپلیکیشن دسترسی یابید.

تست سرعت مبین نت – صفحه مشترکین مبین نت

تست سرعت مبین نت:

با کلیک بر روی گزینه تست سرعت در صفحه اصلی سرعت شما در حال حاضر تست و در گزارش سوابق درج می گردد .

سوابق تست سرعت مبین نت:

سوابق تست سرعت مبین نت – صفحه مشترکین مبین نت

دانلود اپلیکیشن

با دانلود اپلیکیشن مبین نت می توانید هرکجا و در هر زمان دسترسی سریع به صفحه مشترکین مبین نت داشته باشید. اپلیکیشن مبین‌نت همیشه و همه‌جا دسترسی شما را به حساب کاربری مشترکین اینترنت LTE آسان‌تر می‌کند. با نصب این اپلیکیشن می‌توانید از قابلیت‌های زیر استفاده کنید:

 •  مشاهده میزان ترافیک مصرفی و مدت زمان باقی‌مانده از طرح
 •  تغییر، تمدید یا رزرو طرح
 •  خرید حجم اضافه، گیگ‌پک و آی‌پی ثابت
 •  جزئیات کارکرد اینترنت و پرداخت‌ها به تفکیک تاریخ
 •  فعال‌سازی هدایا
 •  اطلاع‌رسانی هدایا، جشنواره‌ها و اخبار مبین‌نت
 •  ثبت درخواست پشتیبانی (تیکت)
 •  مدیریت چند حساب کاربری مبین‌نت در یک پنل
اپلیکیشن مبین نت

پشتیبانی

این قسمت شامل سه قسمت بوده و برای ثبت تیکت، مشاهده تیکت های قبلی و تماس با سازمان می توانید از قسمت پشتیبانی اقدام کنید.

دنلود اپلیکیشن مبین نت در صفحه مشترکین مبین نت

ثبت تیکت در صفحه مشترکین مبین نت

دراین قسمت مشترک می تواند پس از وارد نمودن اطلاعات تماس خود پس از انتخاب موضوع مورد نظر تیکت خودرا در قسمت صدای مشتری مبین نت ( VOC) ثبت نماید .

یکی ازموضوعات رایج دراین قسمت درخواست فاکتور رسمی است که مشترکینی که تمایل به دریافت فاکتور رسمی طرحهای خریداری شده خود دارند می توانند از این قسمت استفاده نمایند.

ثبت تیکت در صفحه مشترکین مبین نت

تیکت های من

در این قسمت سوابق تیکتهای ثبت شده خود را مشاهده و می توانید آنرا پیگیری نمایید .

تیکت های من – صفحه مشترکین مبین نت

تماس با مبین نت:

تماس با ما – صفحه مشترکین مبین نت

راهنما

این قسمت شامل سه قسمت سوالات متداول ، راهنمای سرویس td-lte و دانلود قرارداد می باشد .

راهنمای صفحه مشترکین مبین نت

سوالات متداول

در این قسمت سوالات متداول مشترکین مبین نت بر اساس موضوغ دسته بندی شده و قابلیت جستجوی سوالات نیز در این قسمت وجود دارد و شما می توانید سوال خودرا جستجو نمایید .

سوالات متداول صفحه مشترکین مبین نت

راهنمای سرویس td-lte

در این قسمت فایل راهنمای سرویس td-lte در قالب یک فایل pdf قابل دانلود است .

دانلود قرارداد

در این قسمت فایل قراداد به صورت pdf قابل دانلود است .

منوی بالای صفحه مبین نت

این منوشامل 4 قسمت و راهنما می باشد .که در ادامه به تفکیک توضیح داده خواهد شد:

ویرایش اشتراک ها – آیکون اطلاعات کاربری – انتخاب اشتراک و اشتراک جدید

منو فوقانی صفحه مشترکین مبین نت

ویرایش اشتراک ها

در این قسمت می توانیداشتراکهای خود را حذف و یا نام مستعار سرویسهای خود را تغییر دهید .

آیکون اطلاعات کاربری

با کلیک بر روی نام اشتراک خود در بالای صفحه قسمتهای ذیل در دترس قرار می گیرد که شامل پروفایل ، سوابق ورود و دکمه خروج از صفحه مشترکین می باشد

پروفایل صفحه مشترکین مبین نت

پروفایل

در این قسمت می توانیدرمزعبور صفحه مشترکین مبین نت خود راو یا نام اصلی پنل کاربری خود را که موقع ثبت نام وارد نموده اید تغییر دهید .

تغییر رمز صفحه مشترکین مبین نت

سوابق ورود

در این قسمت سوابق ورود خود به صفحه مشترکین را موفق و یا حتی ناموفق می توانید مشاهده نمایید.

سوابق ورود صفحه مشترکین مبین نت

خروج

جهت خروج از صفحه می توانید از این دکمه استفاده نمایید .

انتخاب اشتراک

این قسمت در صورتی که شما دارای چند اشتراک بر روی یک صفحه باشید کابرد داشته ، میتوانید از قسمت انتخاب اشتراک دسترسی مورد نظر را انتخاب کرده و خدمات مورد نیاز را دریافت کنید.

انتخاب اشتراک – صفحه مشترکین مبین نت

اشتراک جدید

در صورتی که قصد داشته باشید اشتراک جدیدی را به صفحه مشترکین خود اضافه کنید می توانید از قسمت اشتراک جدید، مشخصات اشتراک جدید را صفحه خود اضافه کنید.

اشتارک جدید در صفحه مشترکین مبین نت

امیدواریم که آموزش فوق برای شما مفید بوده باشد و توانسته باشیم در زمینه رسالت خود که خدمت به هموطنان عزیزمان می باشد گام کوجکی برداشته باشیم .

توسعه ارتباطات کیا عاملیت مبین نت در ایران

خواهشمندیم از نشر غیر مجاز مطالب بدون درج منبع خودداری فرمایید و با نشر مطلب فوق با لینک سایت ما را در ارایه خدمات هرچه بهتر یاری فرمایید. با تشکر

لینک مطلب : http://35035.ir/mymobinnet

دیدگاهی بنویسید