آغاز به کار عاملیت فروش مبین نت در اهواز و استان خوزستان

ارسال شده در: TD-LTE مبین نت | 0

ما در شرکت توسعه اراتباطات کیا با 20 سال سابقه در زمینه فناوری اطلاعات و فعالیت و همکاری ده ساله با شرکت مبین نت از سال 89 به عنوان عامل فروش کشوری مبین نت ، مفتخریم که با راه اندازی و آغاز به کار عاملیت فروش مبین نت این شرکت در اهواز آماده ارایه خدمات به مردم غیور خوزستان هستیم .

آدرس دفتر نماینده مبین نت در اهواز : کیان آباد – نبش خیابان سپید غربی – ساختمان قانون – طبقه 2 – واحد 8

دفتر مبین نت اهواز از ساعت 9 الی 18 آماده ارایه خدمات به هموطنان عزیز در این شهر و استان خوزستان می باشد .

لازم به توضیح است که شرکت مبین نت دو نوع سرویس td و fd دارد . سرویسهای td-lte در واقع بر روی دکلهای خود مبین نت می باشد و سرویس 360 یا fd ( معروف به رومینگ ) از پوشش دکلهای 4G همراه اول استفاده می نماید و در اکثر تقاط ایران قابل استفاده است . البته سیم کارت ، پهنای باند و خدمات هر دو سرویس توسط شرکت مبین نت ارائه می شود .

جهت اطلاع از طرحها و قیمت ها در جشنواره تابستانه مبین نت به قسمت فروشگاه مراجعه فرمایید .

قیمت طرحهای fd برای شروع مبلغ 109000 تومان بیشتر از تی دی می باشند و در خصوص بسته های تمدید به غیر از دو طرح ویژه مشترکین سرویس td ، که در قسمت طرحهای تمدید مشخص شده است مابقی طرحها یکسان می باشد .

شهرهای اهواز و آبادان در استان خوزستان تحت پوشش td- lte مبین نت قرار دارند و ساکنین شهرهای دیگر مانند خرمشهر ، دزفول ، شوش ، شوشتر ، اندیمشک ، رامهرمز و ….. می توانند از سرویس fd یا 360 مبین نت که از لحاظ پوششی بادکلهای همراه اول بر روی بستر 4G یکسان است استفاده نمایند.

پوشش مبین نت در اهواز

پوشش مبین نت در اهواز

پوشش مبین نت در آبادان

پوشش مبین نت در آبادان

توسعه ارتباطات کیا عامل فروش کشوری مبین نت درسراسر ایران

دیدگاهی بنویسید