تغییر قیمت آی پی ثابت (ip static ) مبین نت

ارسال شده در: TD-LTE مبین نت | 0

سرویس آی پی ثابت یا استاتیک مبین نت که از بعد از ظهر 31 ام فروردین ماه امکان خرید جدید نداشت مجددا در دسترس مشترکین جدید نیز قرار گرفته است امابه قیمت جدید . قیمت آی پی ثابت مبین نت از ماهی 12000 تومان به ماهی 25000 تومان تغییر پیدا کرده است و در طرحهای جدید سه پکیج سه ماهه ، شش ماهه و یکساله عرضه می شود .

آی پی ثابت مبین نت قبلا در دو پیکج شش ماهه و یکساله ارایه می گردید که با توجه به افزایش قیمت پکیج سه ماهه نیز اضافه شده است .

Static IP

آی‌ پی ثابت چیست؟

آی‌پی (IP) مخفف واژه Internet Protocol، عددی چندرقمی است که آدرس هر دستگاه متصل به اینترنت را درون شبکه نشان می‌دهد. به عبارت دیگر آی‌پی نشانی یک کاربر خاص به هنگام ارسال و دریافت داده در درون شبکه است. معمولاً هر دستگاه یا کاربر در هربار اتصال به اینترنت با آی‌پی متغیر شناخته می‌شود و از طریق پروتکل DHCP به‌صورت خودکار با آی‌پی جدید در شبکه اپراتور ثبت می‌شود. این اتصال برای کاربران عادی اینترنت هیچ تغییری ایجاد نمی‌کند و تأثیری در کیفیت اینترنت کاربران ندارد اما کاربرانی نیز هستند که نیاز دارند همیشه با یک آی‌پی واحد، دائمی و منحصربه‌فرد به شبکه شناسانده شوند. اینگونه کاربران اصطلاحاً نیاز به آی‌پی ثابت یا آی‌پی استاتیک دارند.

کاربرد آی پی ثابت ( ip static )

توسعه ارتباطات کیا عاملیت کشوری مبین نت در ایران

دیدگاهی بنویسید