اینترنت نامحدود مبین نت

اینترنت نامحدود یا پهنای باند اختصاصی اینترنت ، مناسب شرکتها ، سازمانها و ارگانها و گاها اشخاص با مصارف خاص است . شرکت توسعه ارتباطات کیا با بیش از 17 سال فعالیت در زمینه فناوری اطلاعات مفتخر است که این سرویس را با همکاری بهترین شرکتهای سرویس دهنده پهنای باند در اختیار مشتریان خود قرارد دهد . سرویس اینترنت نامحدود اختصاصی بر روی بستر وایرلس بوده و به صورت ثابت می باشد . در این سرویس شما سرعت و پهنای باند دلخواه خود را به صورت متقارن سفارش داده و میزان سرعت یا پهنای باند شما ثابت می باشد و مانند سرویس های دیگر نوسان نخواهد داشت ، محدودیتی درمیزان استفاده نیز به صورت ترافیکی وجود ندارد . گاها شرکتهایی هستند که سرویس وایرلس را به صورت حجمی و یا با سرعتهای نوسانی بفروش می رسانند که در حال حاضر این شرکت چنین سرویسی را ارایه نمی نماید .

قیمت پهنای باند اختصاصی

در این سرویس قیمت بر اساس میزان پهنای باند درخواستی ( سرعت ) و نیز مکان مشترک متفاوت بوده و به صورت اشتراکهای سه ماهه و شش ماهه و یکساله محاسبه و قابل پرداخت است. در صورت تمایل جهت اطلاع از قیمتها با واحد فروش شرکت با شماره های درج شده درسایت تماس بگیرید و یا از طریق مجازی با شماره 09103135035 با ما در ارتباط باشید

تجهیزات پهنای باند اختصاصی ( اینترنت نامحدود )

برای استفاده از این سرویس بسته به موقعیت شما و میزان پهنای باند درخواستی امکان سنجی توسط کارشناسان فنی صورت گرفته و تجهیزات مناسب به شما پیشنهاد می گردد . با توجه به هزینه های رادیو های وایرلس و گاها نیاز به دکل این سرویس مناصب مصارف خانگی نیست .

آیا اینترنت نامحدود مبین نت وجود دارد ؟

مبین نت سرویس نامحدود بر روی مودمها و سرویسهای td-lte و fd خود ارایه نمی نماید و تنها سرویس با ترافیک نامحدود پهنای باند اختصاصی است که با توجه به محدودیتهای موجود در ارایه سرویس اینترنت نامحدود اختصاصی شرکت کیا با همکاری شرکتهای مختلف از جمله خود مبین نت و سروکوهای زیرمجموعه این شرکت اقدام به ارایه بهترین سرویس بر اساس موقعیت مشترک می نماید .

شرکت توسعه ارتباطات کیا عاملیت کشوری مبین نت

مبین نت">

دیدگاهی بنویسید