جذب نمایندگی مبین نت در تمامی ایران

ارسال شده در: TD-LTE مبین نت | 0

جذب نمایندگی مبین نت توسط شرکت توسعه ارتباطات کیا عاملیت مجاز مبین نت در ایران از سال 89 ،

شرکت تو سعه ارتباطات کیا در راستای گسترش فعالیتهای خود ، بدینوسیله از تمامی همکاران و فعالان در زمینه های اینترنت و خدمات وابسته از جمله کافی نت ها ، فعالان دوربین مداربسته و فروشگاهای موبایل و یا بازاریابان علاقه مند به فعالیت در این زمینه در سراسر ایران و بالاخص استان اصفهان دعوت به همکاری می نماید .

چرا توسعه ارتباطات کیا

شرکت توسعه ارتباطات کیا با توجه به سابقه بیش از 19 ساله در زمینه فناوری اطلاعات و نیزبا توجه به اینکه از سال 89 عاملیت مبین نت در ایران می باشد تلاش نموده است که بستری را فراهم نماید که علاقه مندان به فعالیت در زمینه فروش مودمهای مبین نت خیلی راحت تر از روال اداری و پیچیده شرکت مبین نت و با شرایط بسیار بهتر و آسان تر بتوانند در این زمینه همکاری نمایند .

گوشه ای از مزیتهای فعالیت با این شرکت در زیر آمده است

1- پورسانت در لحظه

در سیستم همکاری شرکت کیا با عوامل زیر مجموعه خود پورسانتها بر خلاف روال خود شرکت مبین نت در لحظه در پرتال به صورت اتوماتیک منظور خواهد شد و نیازی به انتظار یکی دو ماهه و ارسال فاکتور رسمی و درگیری با مسایل بیمه و مالیاتی نخواهد بود و تمامی این موارد توسط شرکت توسعه ارتباطات کیا انجام خواهد شد .در روال همکاری با خود شرکت مبین نت شما مجبورید پس از پایان هر ماه میزان کارکرد اعلام شده از سمتش رکت را به صورت رسمی فاکتور نموده و برای دریافت مبلغ ان پس از کسورات قانونی بیمه و مالیات حداقل یک تا دو ماه منتظر بمانید که با همکاری با شرکت کیا دیگر این دغدغه ها را نخواهید داشت .

2- فروش کمتر ، پورسانت بیشتر

پورسانتها بر اساس میزان فروش و فعالسازی عوامل محترم در ماه بوده و با اختلاف اندکی و با توجه به هزینه های مالیاتی و بیمه و … شاید حتی بهتر از شرکت مبین نت تنظیم گردیده و با تعداد فروش کمتری شما می توانید پورسانت بیشتری دریافت نمایید .

3- عدم درگیری با مسائل مالیاتی و بیمه

در سیستم همکاری با شرکت کیا تمامی موارد مالیاتی و بیمه توسط این شرکت انجام خواهد شد و عوامل محترم بر خلاف روال همکاری با شرکت خود مبین نت دغدغه ای در این زمینه ها نخواهند داشت .

4 – امکان جذب ریسلر زیرمجموعه

عوامل محترم شهرستانها امکان تعرفی زیر نمایندگی و جذب ریسیلر و تعریف آن در پرتال ایجاد شده توسط شرکت مار با چند کلیک ساده خواهند داشت و پرتال به صورت اتوماتیک بر اساس درصد تعریفی شما برای عوامل خود پورسانتها را محاسبه خواهد کرد .

5 – حفظ حریم نماینده ها تا حد امکان

یکی از دغدغه های خود ما وعوامل محترم در تمامی این سالها رعایت حریم و حفظ نماینده ها وزیرمجموعه هایی است که توسط عوامل جذب می شوند که متاسفانه توسط شرکتهای بزرگ حتی خود مبین نت نیز خیلی جدی گرفته نمی شود . لذا این شرکت در شبکه فروش خود متعهد به رعایت این اصل اساسی در شبکه سازی فروش موده و تا جایی که در اختیارات این شرکت می باشد کمک به حفظ حریم نماینده ها می نماید

سابقه بیش از 19 ساله ما در زمینه خدمات فناوری اطلاعات و سابقه ما در زمینه همکاری با عوامل محترم گواه این موضوع است که بهترین امکان همکاری در این زمینه برای شما فراهم شده است و در تمامی موارد منافع طرفین بالاخص عوامل محترم زیر مجموعه لحاظ گردیده است .

6 – استفاده از پتانسیل های تبلیغاتی شرکت کیا

این شرکت با توجه به سابقه طولانی فعالیت و همکاری با مبین نت امکان استفاده از پتانسیل های تبلیغاتی چه توسط شرکت مبین نت و چه خود شرکت را برای عوامل زیرمجموعه خود فراهم می نماید .

در کل در پایان این شرکت تمامی پتاسنیل خور رابرای رشد همکاران و زیرمجموعه های خود فراهم نموده و می نماید چرا که رشد خودر را وابسته به رشد شبکه فروش و همکاران و عوامل خود می داند .

7 – عدم نیاز به ضمانت نامه بانکی

در سیستم همکاری با شرکت مبین نت شما مجبور به ارایه ضمانت نامه بانکی هستید که با توجه به خصوصی بودن شرکت مبین نت و قوانین اکثریت بانکها برای صدور آن می بایست کل مبلغ را سپرده نمایید و حال آنکه در سیسستم همکایر با ما شما امکان ارایه انواع ضمانت ها از جمله چک و سفته و … بسته به میزان حجم کارکرد خود را دارید

پس منتظر شما هستیم

جهت اطلاع از پورسانتها و روال همکاری در واتس آپ با شماره 09103135035 ارتباط برقرار نمایید و یا باشماره 03135035 داخلی مربوطه تماس بگیرید .

خلاصه ای از سوابق شرکت توسعه ارتباطات کیا

شرکت توسعه ارتباطات کیا در سال 1384 توسط مدیریت شرکت اقای مهران طاهریان که قبلا موسس و مدیریت کافی نت آسانت را از سال 1381 در خیابان میر داشتند تاسیس شد و شروع فعالیت شرکت در زمینه کارتهای تلفن خارج از کشور با نام تجاری ” کیافون ” بود . پس از آن با اخذ مجوز رسا ( isp) در سال 1386 فعالیت این شرکت در زمینه ارایه کارتهای اینترنت dial up با نام تجاری ” اینترنت کیا ” آغاز شد و ارائه خدمات اینترنت هوشمند با همکاری مخابرات استان اصفهان با سر شماره 9725000 یکی از دیگر خدمات این شرکت در آن سالها بود .

با گسترش تکنو لوژی و وارد شدن تکنولوژی ADSL در ایران این شرکت از ابتدای امر حدود سالهای 86 و 87 با همکاری شرکتهایی همچون گروه پیشگامان کویر یزد ، نداگستر صبا و… از پیشگامان در این عرصه بود و از سال 1389 با توجه به راه اندازی سرویس وایمکس مبین نت در ایران و اصفهان ، این شرکت دومین عامل مبین نت در استان در آن زمان بود که دریافت نمایندگی نمود و به لطف پروردگار و اعتماد و لطف مشتریان عزیز و همکاران محترم توانسته است پس از گذشت 10 سال بزرگترین عامل مبین نت در استان و تنها عاملی باشد که کماکان با تکیه بر همکاری عوامل خود و اعتماد مشتریان خود در این عرصه ارائه خدمت کند .

در ضمن این شرکت در استانها ی چهارمحال و بختیاری ، یزد و فارس نیز در این مدت با مبین نت همکاری داشته و در تلاش است که با لطف شما همکاران عزیز و تجربه خود این فعالیت را به سراسر کشور گسترش دهد .

در ضمن به زودی امکان تامین انواع مودمهای 4G با بهترین شرایط و قیمت و بروز ترین مدلهای بازار برای پاسخ به نیاز تمامی مشترکین و همکاران در بستر جدیدی میسر خواهد شد .

نمایندگی مبین نت
نمایندگی مبین نت

تمامی مشترکین نیزدر سراسر ایران با یک تماس با شماره 03135035 در ساعات مختلف شبانه روز و یا از طریق واتس آپ با شماره 09103135035 می توانند از خدمات مبین نت با شرایط ویژه استفاده نمایند.

همکاران محترم نیز از همین طریق می توانند درخواستهای خودرا به شرکت ارسال نمایند .

پذیرش نمایندگی مبین نت در نجف آباد – پذیرش نمایندگی مبین نت درخمینی شهر- پذیرش نمایندگی مبین نت در شهرضا – پذیرش نمایندگی مبین نت کاشان – پذیرش نمایندگی مبین نت گلپایگان – پذیرش نمایندگی مبین نت در خوانسار- پذیرش نمایندگی مبین نت زرین شهر – پذیرش نمایندگی مبین نت شاهین شهر – پذیرش نمایندگی مبین نت فولاد شهر – پذیرش نمایندگی مبین نت در نایین – پذیرش نمایندگی مبین نت در نطنز و ….

پذیرش نمایندگی مبین نت در تهران و سایر نقاط ایرانپذیرش نمایندگی مبین نت در خوزستان – فارس – و …

شرکت توسعه ارتباطات کیا تنها عامل مجاز مبین نت در استان اصفهان از سال 89

مبین نت در تمامی ایران">

دیدگاهی بنویسید